Akademik Kasko Ülkemizde Eğitim hizmetleri alanında faaliyet gösteren sigortalılarına 2005 yılından bu günlere hizmet kesintisiz vermektedir.

2009,2013,2017 ve 2022 yıllarında yenilenen arayüzü ile sigorta sektöründe hizmet verdiği binlerce Eğitim çalışanın sigorta ihtiyaçlarını %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile devam ettirmektedir.

Akademik Kasko 2009- 2015 yılları arasında güvenilir ve Tavsiye edilebilir sigorta siteleri arasında ilk 10 websitesi arasında yer almaktadır. (kaynak webtraffic)

Akademik Kasko, Sigorta şirketleri tarafından sigorta bilinci yüksek müşteri olarak değerlendirilen eğitim hizmetleri çalışanlarına her türlü ihtiyaçlarına müşteri lehine satın alınmış teminatlar sunarak , 2 milyon kişiye ulaşan Eğitim çalışanının daha avantajlı fiyat ve tarifeler almasını hedeflemektedir.

Akademik Kasko uzun yılar hizmet verdiği sigorta alanlarında indirim oranlarını sürekli yüksetmekterek müşterilerine güven vermektedir.

2005 yılında 75 TL olan akademikkasko.com özel grup indirimi 2014 yılında Sigorta şirketleri ile yaptığımız özel anlaşmalar ile 250 TL ye çıkarılmıştır.2017 Yılında Eğitimci ve Akademisyenlere sunulan indirim Net 365 TL olarak revize edilmiştir. 2022 yılında eğitimcilere uygulanan indirim akademikkasko poliçelerinde 500 TL akademikkonut poliçelerinde 250 TL Akademiksağlık poliçelerinde 700 TL olarak güncellendi.

Akademik Kasko poliçeleri TC.Başbakanlık Hazine Müşteşarlığı T08519-CYMS Levhaya kayıtlı Acente Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi tarafından tanzim edilmektedir.

Özada Sigorta Ltd.Şti 17 yılı aşkın süredir tüm Türkiye'de binlerce müşterisine en fazla teminat en düşük fiyat garantisiyle hizmet vermektedir. 

Şirketimiz uluslararası Sigorta grupları tarafından 2021 yolunda 165.000 acente arasında Dünya’nın En Başarılı 10 Sigorta aracısından biri ilan edilen ilk Türk Sigorta acentededir. Özada Sigorta , 2021 yılında Kocaeli satış ofisini açarak hizmet ağını genişletmektedir. 1885 yılında kurulan İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneğinin de üyesi olan şirketimiz Türk - İtalyan firmalara özel ürün ve hizmetler sunmaktadır. 17 yıldır aralıksız faaliyetimiz sürekliliğimizin, 81 ilde binlerce müşterimiz güven ve kaliteli hizmetimizin bir sonucudur. Türkiye’nin her ilinden ilçesinde sigortalılarımız gurur kaynağımız olan en büyük referansıdır.Akademikkasko.com markası ile 2.000.000 'a yakın eğitim sektörü çalışanı ve akademisyene en uygun fiyatla sigorta hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Şirketimiz 2016 yılında " Türk RE Insurance" markası ile franchising çalışmalarına başlamıştır. Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet Gösteren Üniversitelerimizin Akademik ve İdari Personelleri, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Çalışan Devlet ve Özel Okulların Mensupları, Özel Dershane ve Sürücü kurslarının personel ve mensuplarına Akademik Kasko'yu Tercih ettikleri ve tavsiye ettikleri teşekkür ederiz.

Saygılarımla

Cüneyt Demir   
Akademik Kasko Genel Müdürü

 

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.

Merhaba, Ben Akademik Kasko danışmanınız Selim. Size nasıl yardımcı olabilirim?

WhasApp Destek Hattı