Değerli İş Ortaklarımız, Sigortalılarımız

akademikkasko.com 2005 yılında sigorta sektöründe gelişmelere paralel olarak Türkiye’nin ilk ve Tek Eğitimcileri Özel sigorta portalı olarak Devlet ve Vakıf Üniversitelerinin Akademik ve İdari personelleri, Milli Eğitim Bakanlığı personelleri ve Eğitim sektöründe faaliyet gösteren diğer işletmelerin çalışanlarının sigorta şirketlerinden daha indirimli fiyat ve kapsamlı hizmet alması amacıyla kurulmuştur.


akademikkasko.com olarak ülkemizde faaliyet gösteren bir çok sigorta şirketi ile yaptığı anlaşmalar ile sigorta portalımız üzerinden en uygun ve en kapsamlı poliçeleri sunmaktadır.
Çalışma prensiplerimizin başında güven, kaliteli hizmet ve süreklilik gelmektedir.

17 yıldır aralıksız faaliyetimiz sürekliliğimizin, 81 ilde binlerce müşterimiz güven ve kaliteli hizmetimin bir sonucudur.
Iğdır’dan Edirne’ye Mersin’den Rize’ye kadar Türkiye’nin her ilinden ilçesinde sigortalılarımız akademikkasko.com’un gurur kaynağı olan en büyük referansımıdır. Hizmet standartlarının her geçen gün arttığı Türk sigortacık sektöründe bilinir ve güvenilir Yerli Sermeyeli ilk 3 sigorta portalı içinde olmamız bize ayrıca güç katmaktadır.

Sonuç olarak Ülkemize ve milletimize faydalı olabilmek için çıktığımız bu yolda; bir kez daha, emek ve katkılarıyla yıllardır bizleri bu başarılara taşıyan yöneticilerimize, çalışanlarımıza, bizlere destek veren tüm sigortalılarımıza, kurum, kuruluş ve idarelerine teşekkür etmeyi borç biliriz.

Sevgi ve saygılarımla
Cüneyt DEMİR - 
Akademik Kasko Genel Müdürü

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.

Merhaba, Ben Akademik Kasko danışmanınız Selim. Size nasıl yardımcı olabilirim?

WhasApp Destek Hattı