Akademik Hayat Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan, yenilikler ve fırsatlar sunan benzersiz bir hayat sigortasıdır.

Sağladığı güvencenin yanı sıra prim garantisi ve yenileme garantisi ile hayatınızı kolaylaştırır.

Gelin siz de İyi Yaşa Hayat Sigortası'yla tanışın, sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alın.
Sigortanızın süresini 5 yıldan az olmayacak şekilde ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Maluliyet teminatlarının seçilmesi durumunda sigorta süresi 5 yıl olup, sigortanızın süresini uzatmak istediğinizde 5 yıllık dönemlerle başvurunuzu yenileyebilirsiniz.

 

Vefat Teminatı:
Herhangi bir nedenden dolayı vefat halinde, poliçenizde belirtilen teminat tutarı kadar sevdiklerinize tazminat ödemesi yapılır.

 
Kaza Sonucu Vefat Teminatı:

Kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde vefat halinde, poliçenizde belirtilen teminat tutarı kadar sevdikllerinize tazminat ödemesi yapılır.

 
Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı:

Kaza sonucu olarak hemen gerçekleşen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde oluşan daimi maluliyet halinde tazminat ödemesi yapılır.

 
Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı:

Poliçe süresi içinde teşhis edilen bir hastalık sonucu, teşhis tarihinden itibaren bir sene içinde daimi maluliyet oluşması durumunda tazminat ödemesi yapılır.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.

Merhaba, Ben Akademik Kasko danışmanınız Selim. Size nasıl yardımcı olabilirim?

WhasApp Destek Hattı