MAİL

  • Akademik Kasko Genel Müdürü Cüneyt Demir cuneyt@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Şatış Müdürü Ercan Bakırtaş ercan@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Teknik Personel Naziye Demir naziye@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Kurumsal Ayhan Kayıkçı ayhan@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Kurumsal Mustafa Yıldırım mustafa@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Kurumsal Ahmet Keskin ahmet@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Hukuk Müdürlüğü hukuk@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Hasar Müdürlüğü hasar@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Bilgi İşlem Müdürlüğü bilgiislem@akademikkasko.com
  • Akademik Kasko Franchising Başvuru franchising@akademikkasko.com

ADRES

  • ÖZADA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • TC.Başbakanlık Hazine Müşteşarlığı LEVHA KAYIT NO : T08519-CYMS
  • VERGİ DAİRESİ : GÜMRÜKÖNÜV.D
  • VERGİ NUMARASI : 662 071 08 56
  • TİCARET SİCİL NO : 16/24190/27/16452

ADRES

Semerciler Mah. Saraybosna Cad. No:41
Adapazarı/Sakarya
Tel : 0264 300 1 600