Hakkımızda

Akademik Kasko Ülkemizde Eğitim hizmetleri alanında faaliyet gösteren sigortalılarına 2005 yılından bu günlere hizmet kesintisiz vermektedir.

2009,2013,2017 yıllarında yenilenen arayüzü ile sigorta sektöründe hizmet verdiği binlerce Eğitim çalışanın sigorta ihtiyaçlarını %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile devam ettirmektedir.

Akademik Kasko 2009- 2015 yılları arasında güvenilir ve Tavsiye edilebilir sigorta siteleri arasında ilk 10 websitesi arasında yer almaktadır. (kaynak webtraffic)

Akademik Kasko, Sigorta şirketleri tarafından sigorta bilinci yüksek müşteri olarak değerlendirilen eğitim hizmetleri çalışanlarına her türlü ihtiyaçlarına müşteri lehine satın alınmış teminatlar sunarak , 2 milyon kişiye ulaşan Eğitim çalışanının daha avantajlı fiyat ve tarifeler almasını hedeflemektedir.

Akademik Kasko uzun yılar hizmet verdiği sigorta alanlarında indirim oranlarını sürekli yüksetmekterek müşterilerine güven vermektedir.

2005 yılında 75 TL olan akademikkasko.com özel grup indirimi 2014 yılında Sigorta şirketleri ile yaptığımız özel anlaşmalar ile 250 TL ye çıkarılmıştır.2017 Yılında Eğitimci ve Akademisyenlere sunulan indirim Net 365 TL olarak revize edilmiştir.

Akademik Kasko poliçeleri TC.Başbakanlık Hazine Müşteşarlığı T08519-CYMS Levhaya kayıtlı Acente Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi tarafından tanzim edilmektedir.

Özada Sigorta Ltd.Şti 17 yılı aşkın süredir tüm Türkiye'de binlerce müşterisine en fazla teminat en düşük fiyat garantisiyle hizmet vermektedir. Akademikkasko.com markası üzerinden 2.000.000 'a yakın eğitim sektörü çalışanı ve akademisyene en uygun fiyatla sigorta hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz 2016 yılında " Türk RE Insurance" markası ile franchising çalışmalarına başlamıştır. Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet Gösteren Üniversitelerimizin Akademik ve İdari Personelleri, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Çalışan Devlet ve Özel Okulların Mensupları, Özel Dershane ve Sürücü kurslarının personel ve mensuplarına Akademik Kasko'yu Tercih ettikleri ve tavsiye ettikleri teşekkür ederiz.

Saygılarımla

Cüneyt Demir   
Akademik Kasko Genel Müdürü

 

Size özel 365 TL indirimli kasko sigortası teklifinizi hemen alın.

Hızlı Başvuru Yap

Ürünlerimiz

Kurumsal